Noortekeskus

MANK on Mustamäe Kultuurikeskus  Kaja allasutus ja kuulub Mustamäe Linnaosa hallatavate asutuste hulka.  MANK on ainulaadne noorte vaba aja veetmise koht Mustamäel, mis töötab avatud noorsootöö meetodil. Siia on oodatud  kõik noored aktiivselt vaba aega veetma.

Organisatsioon Mustamäe Avatud Noortekeskus (MANK) on moodustatud Tallinna Linnavolikogu otsusega 05.04.2001.a.

Asukoht: Ehitajate tee 82, Tallinn, Harju maakond, Eesti Vabariik 12915

Alates 11.11.2008 MKK Kaja/MANK on Euroopa vabatahtliku teenistuse organisatsiooni poolt akrediteeritud vastuvõtvaks organisatsiooniks, s.t. MANK saab edaspidi võtta vabatahtlikust teenistusest huvitatud noori vastu, kaasates neid igapäevasesse noorsootöösse. MANKi kontaktandmed on leitavad avalikust andmebaasist http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei.     

Noortekeskuse ruumid asuvad teisel korrusel, endise lasteaia hoones.

Seal asub avatud osa noorte vaba aja veetmiseks, kus saab mängida lauatennist, lauajalgpalli, x-boxi, piljardit, lauamänge. Saab vaadata TV-d, lugeda ajakirju ja ajalehti. Samuti asuvad II korrusel kööginurk, dušširuum. Avatud osas saab korraldada kontserte, pidusid, filmi- ja teemaõhtuid. Olemas on ekraan ja videoprojektor.

Veel on meil peeglitega saal, kus toimuvad tantsutrennid, linnalaagri üritused, koolitused, klassi- ja luuleõhtud. Samal korrusel on arvutiklass, kus toimub raadioring. 

MANKis on tänaseks osaliselt tehtud sanitaarremont, saalis on paigutatud ventilatsioon. Osa ruume vajavad remondi ja kaasajastamist.

Alates 2016 aprillist on Mustamäe Avatud Noortekeskus Tugila projekti elluviija Mustamäe piirkonnas. Rohkem infot www.tugila.ee. 

Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara