Mustamäe noorte tunnustusüritus

14.detsember kell 18.00-21.00 toimub Kultuurikeskuses Kaja Mustamäe noorte tunnustusüritus! Aasta lõpp on aeg, kus vaadata tagasi ja märgata erilisi inimesi ja tegusid meie ümber. Meie eesmärk on tänada ja tunnustada neid noori, kes  oma tegude, energia ja ideedega Mustamäe ellu panustavad!

Nomineerida võivad kõik alates noortest endast kuni vanavanemate, treenerite, kooliõpetajateni - kõik, kes on märganud erilist tunnustust väärivat noort.

Tunnustusüritusele kutsutakse kõiki nominente ja ka kõikide Mustamäe koolide huvijuhte. Lisaks ootame üritusele ka kõiki teisi Mustamäe noori! Saab nii suupistet kui meelelahutust ja üritus on mõeldud ka laiemalt tänama kõiki Mustamäe vahvaid noori!

Ürituse tõmbab käima improgrupp ning õhtu lõpetab esineja! Vahepeal tänatakse igas tunnustamise kategoorias žürii poolt välja valitud tublimaid.

Nomineerida saab kuues kategoorias: tegus noortegrupp, noor algataja, aktiivne osaleja, noor talent (sport), noor talent (kaunid kunstid) ja hea idee. Igas kategoorias võib esitada ka mitu kandidaati.

Ankeet on avatud kuni 7.detsember. Leia ankeet siit!


NB! Vastuseid ilma kandidaadi esitaja nime ja kontaktita või ilma selgituseta, milles kandidaat silma paistab, ei arvestata!

 

Üritust korraldavad Mustamäe Õpilaste Tegus Esindus, Mustamäe Noorteparlament ja Mustamäe Avatud Noortekeskus

Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara